دای پلت

 

۱ – آلیاژ دای: نوع آلیاژ استیل – کروم بوده و تأمین این نوع آلیاژ از کشور چین انجام می شود که جهت کارکرد دستگاه پلت استاندارد و بسیار مناسب می باشد.

در صورت تمایل امکان سفارش دای با سایر آلیاژها از جمله استیل – آلومینیوم و فولادی مهیا می باشد.

۲ – مته کاری: با توجه به اهمیت مرحله سوراخ کاری دای مته ها و دستگاه سوراخ کاری اتوماتیک Automatic bullet  drilling با دور مته ۳۲۰۰۰ – ۲۸۰۰۰ دور در دقیقه جهت تأمین کیفیت مطلوب استفاده می گردد.

طی مرحله بعد عملیات سختی سازی تحت خلأVacuum hardening ، خنک کردن و بالانس دای انجام می شود.

۳-  کیفیت پلت تولید شده: این نوع دای به دلیل سوراخ کاری با کیفیت بالا، جریان عبور مواد را با سرعت و سهولت بیشتری انجام می دهد و پلت تولید شده داری سطح صیقلی بیشتری بوده که این مورد به مصرف برق و تولید خاکه کمتر می انجامد.

۴- طراحی دای با توجه به فرمولاسیون جهت رسیدن به بهترین کیفیت خوراک پلت

۵ – در خصوص عمر دای و با توجه به سطح صیقلی داخل سوراخ های دای، عمر این نوع دای ها بیشتر بوده و میزان تولید حداقل ۱۰۰۰۰ تن با دای ۴ میلی متری از طرف این شرکت تضمین می گردد.

همچنین با توجه با پلکانی بودن نوع دای وارداتی این شرکت و وجود لایه بالایی جهت مقاوم سازی بیشتر پلت خروجی (کاهش خاکه) و کاهش سوختگی پلت، عدم شکستگی دای به صورت ۱۰۰% از طرف این شرکت تضمین می گردد.

 

 

 

دای، دای پلت، دای و رولر، دای طیور، دای دامی، دای آبزیان، دای CPM، دای میویانگ، دای فمسان، دای استیل، دای PTN580، دای PTN450، دای ژنگ چانگ، دای بولر، دای اندریتز، دای ماتادور، ساخت دای، آلیاژ دای، دای ماتادور، die, pellet die,